Did this bottle cost the life of Demathew

[ATTACH=full]255342[/ATTACH][ATTACH=full]255343[/ATTACH][ATTACH=full]255345[/ATTACH]

Inawezekana

Hii jamaa ingekua na seat belt ingekua discharged from hospital by now with minor injuries .that impact is not as much as earlier thought.

:D:D:D:D:D

Watu Wa kuweka chupa chini ya drivers seat…

Unacheka Nini nugu hii

hio mungiki ilikua tei :D:D:D:D

Hii chupa ishawahi nifanya almost nicrash kwa parking

It was a Monday after a long weekend of kuchana na purple grace. So kulikuwa na machupa kadhaa kwa gari ju I hadn’t taken it kwa carwash. Kufika job parking kukanyaga break imekuwa ngumu. It just gave in in the nick of time.

Saa hizi you can never find a chupa hapa mbele hata kwa passanger in my vehicle

@uwesmake akitoka bash ya mwindi yeye hubeba jameson hivo

very very likely

Don’t drink and drive instead drive and drink

Wah…very chilling revelation then…thus goes the adage kifo inaweza kukupata popote,…very unintentionally

Noma

BTW if it was open it could have saved him…very tricky

Utakufa pia

The first to pics don’t belong to De Matthews vehicle. The color of the seats are different.
Do not cook evidence here.

Those seats look like demio seats…

he he BTW De Mathews Navarra was pitch black not silver

That bottle wasn’t at that position when he got into the car. Kabla uingie highway unakuwanga umekanyaga brakes mara mingi sana only that you don’t count. He would have felt it soon after starting the vehicle. If this is the real wreckage (which I doubt), that bottle was probably on the floor and rolled kwa highway. Like a script from a “Final Destination” movie.

Hi I ghassia ilikuwa maji