Dear Admin : Thief Caught Stealing School Laptop

https://www.youtube.com/watch?v=s_pD2F8rLMQ

Happy ?:D:D:D:D:D:D

Makende wewe.

:rolleyes::rolleyes:

Hii tiliona 1962

Hii tuliona live ikiibiwa

Repost
Meffi wewe

recycled.jpg

recycling shiet doesnt make it less shitter

@Jakoyo kwani leo hakuna bad news ama habari kutoka Danganyika ndo ulete recycled news…jangili wewe

Ningekuita eat-ner ray ray but I won’t. You’ve wasted my bundles!

Hebu tuletee story ya Babuon n his contribution to the downward spiralling of KQ’s fortunes!

:D:D