Date Proposal!!!!!

Many Talkers like to remain incognito but with as many coming to Mombasa,why don’t we set a specific joint on a specific day where we can patronize incognitally? Eg the Moorings on the 23rd. This will give me a chance to spoon Supu incognitally.

1 Like

Hehehe…I second.

Good idea. Nicheki tu huyu manzi hujiita @Nefertities

@kush yule mnono i think you and i will “ladle” rather than “spoon”.

6 Likes

hapa haman dame wote ni shemales… aka multiple handles unless zote ni handles zako ndio uamini they are females

2 Likes

Iko mtu atafunguliwa boot

1 Like

uppusssyyyyyy

Hahahaha

Mi naonelea tupatane casa b!

Miti supu,chaani,si kila mtu anapenda casa b

1 Like

Nadesign gadget ya kuverify organs za watu. Nitacome nayo,iko fail-proof.

@Supu don what do you think, should we attend this “ket tuketa”?

venye Randy amesema

Mimi nitakaa tu hapa nikingoja picha alafu mchogowano utakao fuata.

Tafuta mahali helicopter inaweza land,I will come flying

nataka nikamue huyo Malaya @Nefertities

1 Like

Huyo ata coomer yake hutoa incoherent sounds.

1 Like

Ha

Halafu kakupatie insecticide resistant crabs