Daftone Mwitiki

Yaani hii jamaa alilost tuu hivo na hakuna MTU anaongea story zake? Anyway, as many of you are well aware, I had an illustrious career in the British Grenadiers before coming back home. We observed several manoeuvres mpaka kitu kama hii ya Mwitiki inafanya we over think. Just thinking aloud; could the madafaka be living under an assumed identity?

Kuna talker aliongea story yake hajawahi rudi online if you go through past threads. Wachana na mambo ya underworld if you dont have vested interest therein…

i think so. yaani hata media haijawai shugulika kuuliza family

Ambia serekali ikupe kazi

I said o was just thinking aloud.

He he he, sounds like you’re already scared. @dr.n which talker is that?

Upus

Asiongee mambo ya assumed identity. Aongee mambo ingine:D

Maybe anaongea kuhusu yule talker waliua slayquin

Oh uyo alishtuliwa na talkers akaenda chini ya waba.

Baba tuko tuu hapa.

After introvert warned us that admin goes thru emails in this forum it is best to avoid this place if you have something to hide. By now the admin knows all our ip addresses.

Yes na handles fresh. Ama ilikua wewe?

No. That was @Lerionka

He he he fala alishtuka akaenda chini ya waba kabisaa

In kenya ama burkina faso? Ju kenya hatoboi,wadaku ni wengi.

Hii ilinipita bana

Hata yule jamaa wa Security Mwenda Mbijiwe siskii story zake tena?

Jamaa mjinga Sana. Wanaua mtoto wa wenyewe anakuja kushout huku

He wanks with them