D- material commits suicide over poosy

Dim eye amejimalisa juu ya mtaro banaaa. These are the effects of failing to attend the annual men’s conference.

[ATTACH=full]377438[/ATTACH]

Huyu Emmanuel Omoit kwani ni Alpha male sampuli gani? Unatombea mtu khupipi alafu unamuita hosi aone matokeo ya vile ulimwaga ndani?

[ATTACH=full]377446[/ATTACH]

Wueh, you employed mofos have it rough. Yaani if your boss demands your wife’s poosy you must play the role of pimp or face frustrations at work until suicide becomes a viable option? Mimi I’ve always maintained no poosy can make me kill myselefu, no matter how sweet or tight. And if I must off myself, the source of my frustrations must accompany me. Sigwes jinyonga niache mudosi akinitafunia khupipi bila huruma. Sigwes.
[ATTACH=full]377454[/ATTACH]

Men have been socialized that being without a woman is akin to being a nobody. The MGTOW philosophy can be of use of married men in such circumstances.

There’s more to life than women company. As a man there is so much adventure you can have with your life beyond pleasing your wife or girlfriend.

I don’t think it is poosy alone in this case, otherwise hangengoja mtoto wa Omoit azaliwe. I think h was emotionally attached to the kunguru. Whatever that means

tulisema usiwekee an XX chromosomed human who is not related to you by blood kwa moyo. kazi ya bibi ni kuzaa, bibi/dem akizaa confirm DNA na uwache presha . ukikamulliwa chujaa yeye and move on , never forgive a cheating woman. kama wewe ni weak man kama @SledgeHammer @Seer na umeamua fatality ifanyike usijiuwe peke yako nyonga dem kwanza u confirm amededi ndio ujinyonge , muingie kwa mungu/shetani mupige kesi huko.

Beta chieth male

Hehe, sad but sensible

Love yourself first.

Never kill or die for someone else or something.

Only soldiers should die in battle fighting for a just cause.

Kumamaye wacha akufe…he deserves it

Hata mungu anasema don’t invest all your energy and money on women

Ningeanza ni hiyo pos jeuri…Those G3 rifles Prison warders have only need one shot to finish off a D-- messing around and impregnating Junior officers’ wives. Yenyewe where are civil service ethics in our Kwinya. ? Wantonly screwing your junior officers’ wives should be a dismissible offence. It creates a hostile work environment

Prison warders hupata life ngumu Sana na Hawa senior wao na tamaa zao

So ni nani apo unaua? Bibi au mdossy?

Noma sana.

Lakini mbona mtu akutombee bibi alafu akuambie uende hospitali ukaone cum yake? Why would someone want you to see their cum that has been baking in the meat oven you maintain with your salary?? Hiyo madharau ni too much.

si bibi ni mtu mzima na amepanua kwa hiari yake? Here you deal with the wife…not the senior.

Sio matharau, ni kukuonyesha wewe ni bure kabisa

Tulisema Kukuliwa bibi is a must these days. Not my problem.

Men have become useless nowadays. They’re plenty of fish in the sea, why kill yourself over just one?

Coward.
Deal with the man…na kama huwezi lea mtoto polepole…si weh ni ndume…deal with the man wacha kutafuta soft landing.

Hakuna haja ya kufungwa…outsource hiyo service and live with your dirty little secret…hii ni ya mtu ame amua liwe liwalo…personally id just walk away ama aje @Micymas

Usiniulize, mimi sio baba ya mtu nimwambie vyenye ataishi maisha yake. Kila mtu hubeba mzigo wake