Cock blocked

So Leo being free from morning, nimeingia fb, I spotted a lady who happens to stay nearby by, based on her fb profile, from the photos she looked slim and pettite, and young.

Nikaslide dm,she was hesitant, mara I don’t trust strangers, nikabembeleza till 12pm, mwishowe akaniambia nim promise I won’t ask for sex , nikasema if she gives me I won’t refuse.

2pm kufika I had decided to go shave , nikaona huyu Dem ni lost cause, kumbe she decided to come, alikuwa ako hapo ground floor , she called me, maze nilishuka stairs nikiwa horny already.

Banae kumbe kumbe single mother, ameamua kukuja na Jayden, as security so that nothing naughty can happen between us, niliboeka, I couldn’t take them kwa keja, ilibidii tuandamane hadi kwa hotel, kwa hotel Dem was leaning towards me , but the fact that her kid was there, I couldn’t feel attraction for the lady, yenyewe kids are the most effective cock block

unaumwa na a mere meal kweli masters muhimu you lack depth

:D:D:D:D:D:D:D:D ungewacha achonge viazi na junior.

Umafwi problems

Masters ya nini mkuu, there’s no way I would have fucked the young boys mother, when he’s around, very disrespectful ata kama ni mtoto

you are mentally incapacitated

You’re a juvenile delinquent!! Toa umefii hapa

w

masomo muhimu and to your parents, condom muhimu

She will brag to the whole mtaa. Mliona baba jayden jana? He is so sweet. He took us for lunch in a fancy restaurant.

HAPA UMECHOMA

New villager mefii, there’s something wrong with you, takataka ya manispaa,!! go seek medical help, you are ranting with no direction, ama ni mama yako nilikuwa na yeye Leo?!!

Agreed bana, this was a bad move, but lazima niongeze millage

Ungekua na masters ungefanya hivi; unaenda unabuy fanta ya 1 litre ukirudi unamwaga kwa glass tatu na kuwacha kidogo kwa chupa. Kwa glass ya Jayden na ile imebaki kwa chupa weka piriton. Jayden being mlafi since hana msee wa kumfunza manners atabugia glass yake haraka haraka ndio ajiongezee ile iko kwa chupa. At this point, do not interrupt your enemy. Sijui kama unanipata man from Wakanda?

:D:D:D, bana he might be a kid but definitely,he knows his mother is going to be fucked, hizi ni antics gani elder!!

What the shakahola is this nonsense

Let us focus on the goal. The methods don’t really matter.

makende ya bata unaona sisi ni wajinga sana? jinga wewe

:D:D:D

Ndio ni muhimu ukue na ps5. Unaweka alafu unaingia mkia ya singo matha bila lube hoping asipige duru

Mgtow nini inakusumbua?!!