cluster fucked

A friend got employed by TSC and got posted deep in the village, somewhere in Nyamira county. Huko ocha ukiwa mwalimu wa highschool we ni Dankote. Huko village the guy was smitten with a kienyeji, a real kenyeji from western, the village beauty queen, mtoto amabeba matako! Whenever I’m at this guys place naangalianga nasema, obeeee tata… But this bitch is crazy! From a family with a rich history of bangi smoking and whoring, The laitest episode…The chick had been nagging the guy to buy new sofas, some over priced pieces of crap she saw in Nakumatt, the guy being a typical stingy okuyu, a high school teacher paying loans, plus his current sofas are perfectly fine if you ask me, jamaa akasema hiyo ni upuss, juzi jamaa alienda kwake akapata sitting room iko empty! The guy was so shocked hadi akarudi inje kuconfirm kama ameingia nyumba ingine by mistake, without batting an eye lid bibi alimwambia niliona uko busy sana na kufunza nikaona nikusaidie, sofa nilipata mteja, leo ndio amelipa the last installment na akazichukua, the thing is he can’t cause ruckus because huyu omogusii she’s built like a weight lifter and the guys is as thin as a rail plus he is one of those gentle guys who can’t hurt a fly, he can’t send her back to the village because his kids are involved, there is no way he’s sending them to a bunch of bangi smoking deliquents, Moral of the story, if you grew up eating ma waru, makapichi, na ma avocado don’t fuck with crazy omogusii who grew up secondhand smoking bangi.

He he…hiyo story ni familiar. Nikipata time nitatandika heka ya maricera…

Good!

Wacha nibookmark ndio nisisahau kukukumbusha utupatie hekaya icio…

hawa ni wale ikuss inakunyonyanga mjora hadi unafeel light headed ni kama umevuta helium

sawa njeribootiez

@Six Thousand Blankets anaelekea hapo pia.

Hehehe…hekaya on point

he he …halafu unapepea kama Zeppelin?

Kila mtu akule kwao cc@Bingwa.

That woman doesn’t respect him. Ajitoe pole pole kwa hiyo ndoa.

Power to Nyasore
http://unclesamsmisguidedchildren.com/wp-content/uploads/2016/05/blackpower1.jpg

wakisii huu uzi unawapea marks eeh

phewks! nyansiaboka alimtengeneza kwelikweli, kenyambi (kiuks) ni plastic ata sjui ka alikua anafikisha threshold.
Pia na wewe @njeridubiz tusizoeane jamii yangu si waizi. omoisioyo yaa

una experience rafiki yangu?

mimi siwezi kuoa corpse eaters,i would rather die

Good for you

Kwanyure enyasore? Tiga gosareri abaiseke, abasibati, abakungu na abag’ina a bosongo erieta! Eat-ner ray ray!

Vantu vaitu

Wangapi wamekutombeko?