Chela Yegon

It’s Chela Yegon’s video that made me join KTalk. Nilikuwa nimeingia Kilimani mums na pseudo yangu nikapata akidiscussiwa. The mum mmoja akapeana link ya KTalk. And here I am today. By the way alienda wapi. She had promised to release more juicy stuff.

1 Like

Alafu, you joined, then what?

Then I became a serial wanker. Chieth.

2 Likes

I think those videos were leaked in a devious scheme to hurt her image and she decided to ride on it to seem complacent.

Jina ya the woman who shared a link?

1 Like

Halafu haujaleta picha na unataka tuamini hii story?

Ama hio link ilimleta hapa

2 Likes

Na leo hii umelete nini?

You’re asking where she went? Most probably she got a @Beast who’s destroying her hadi kwa settings!

Labda huyo sio mmama ni pseudo ya @culture :D:D

4 Likes

@Beast === @culture

1 Like

kilimani mimi ni member.nko na account tatu.

3 Likes

Nduthi unaendesha na picha ya sewerage job ya chela? Gay…

Same here, at first I thought I stumbled upon Kenya’s reddit. Nikakaribishwa na kiti cha mwiba, I will never forget the warm reception to the village

Mimi nilipewa Ki ngunia cha sisal nijusugue nacho mc agary :eek::eek::eek:

5 Likes

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

Gikunia meeni, Wueeh, hazing mwoto sana.

Send the video iv not seen it

Wueh! Johny come late

Can’t you google NV?