Capirro FM

Tune in right now for some serious mix of the 90’s music.

3 Likes

Via SQNY boom box stereo fm dolby noise reduction/cancellation 20000w p.m.p.o

8 Likes

Https://www.capitalfm.co.ke/listenlive/

1 Like

Elektroniks4u miaka fifty ktalk na hujawahi sema kitu ya maana

Hehehe.
Mbona unanitafuta hivo?

3 Likes

Huna maana

Opinion is like an arsehole. Everyone’s got one.

2 Likes

Yako maji maji though

Mod there’s no way an infidel can go insulting you. Forward file yake ka kawaida:D

5 Likes

No hard feelings brother. I developed a thick skin kitambo.

3 Likes

kaffir kujia bacon

2 Likes

Weka button ya follow/ unfollow kwa mods.

1 Like

Noted afande. @admin please note.

1 Like

Sijasema like

1 Like

@Electronics4u thanks for the heads up. Tuning in as we speak, chieth.

1 Like

Umeskia ni dj yupi by any chance

Dj Leo.

3 Likes

@Electronics4u unajua a good friend huwa honest with you; you are not good at this.

Haina haja kucrowd modship na hakuna kitu ya maana unaleta kwa table.

I cannot even pin point your character …you are so inconsequential …you are a white wall …bland

Haina haja ukikaa na watu unasema wewe ni mod wa ktalk na hata sisi wana ktalkerians hatukujui

Nmeshtuka sana kukumbuka wewe ni mod, i say

1 Like

We need mods like you ,kesho tunaweka mod of the year na the immature mod of the year.

3 Likes

Maaaaaan this so ferking sad

1 Like