But kuongea ukweli kwa nini singo mathas huwa delusional hivi? ona huyu analaumu uchawi

:D:D:D:D:D
Hapo mwisho ndio reality yao. Rika ya akina @Abba tu ndio wako na shughli yake

[ATTACH=full]447965[/ATTACH]

Mama @Demakuvu :D:D:Dshida chungu musima

Mwiba wakujidunga hauambiwi pole

I have encountered a similar case. Girl is only 25 years with two kids from different fathers and she stills dreams of getting married.

Hii naye ni kurogwa tu. I mean what the fuck did she expect. Mwaambie amerogwa …

aweke namba niongezee mileage nikisonga

You believe in witchcraft Mr Cattle rastler? You think @Mundu Mulosi Bs Ms Ma PhD and ScD does magic? Enyewe you’re primitive.

In this time and age women should know better

I actually found myself in a similar scenario last year. A kiuk chick. Very fat ass. I cannot remeber the other qualities. Nilimkatia for 2 weeks, then one day akareply message yangu after 4 days. Hapo nkaona najikosea heshima nikajitoa pole pole. However she texted me out of the blues one day na mambo yakaanza kucatch up. Alikua anatoka job saa tatu so hakua na time ya kukam kwangu ikabidi mi ndo niendange kwake.

Everything was all good had day moja nikastumble upon clinic receipts. Turns out she was pregos. Nikamuuliza akanishw she was meaning to tell me (of course it wasnt mine mi huvaanga CDs mbili na kuongezea gumboot ya steel juu before nizame kwa poontang) Now the chiq already had another kid mwenye alikua anastay na wazazi wake.

So namuuliza anapangaje na mtoto wa pili from a different dad, ananishw atalea ni wake. Nikamwambia ati kuna meeting nmeitwa na clients pale Mombasa naenda in three days nitarudi. That was March 2021, bado anangoja nitoke meeting hadi saa because I threw away the Telkom number I used to communicate with her nikarudi kwa Saf yenye hakua nayo. All this happened in less than 2 weeks since I connected with her so hakua anajua kwangu or any of my people. Rumor has it that she is @chap 's mom. End of hekaya

You go for a low hanging fruit expecting it to be ripe only to find that it is rotten inside. You are a human garbage

:D:D:D:D

Hii ingekuwa kwa hekaya section mdau. Na uongeze two paragraphs to make it more detailed

Mi pia I know one, anaishi pale fedha, probably 22yrs , with 2 small kids, wah hio mluhya huwa tight proper

Abba ni fossil…

Shut your dumb ass up bitch nigga. Its not my fault your mom has a body count count that can rival a World War II graveyards

@gargantuan…hatujasahau hiyo story yako ya foreskin…umetahiri kwanza before wajackoyah becomes the fifth

@Jimit jibu hii swali

M

I do not answer to nobodies. For all I know you might just be another @chap 's handle

Ata 22 wako and they have hpes Ati.

Wacha mafeelings…ama ni venye hujatahiri…bro 15kg of foreskin ni mzito…huchokangi