Busaa Den Season 1 Episonde II

Previously on Busaa Den

@uwesmake ran out of the room with the speed of a cheetah. Got to the X and reversed it like the fast and the furious guys. He left @Duke of Busia in the premises pale Kawangware.

So Mzee Omusula comes out of the room with jeans short (which serves as his boxer/underwear) na vest ina mashimo shimo. Asks the guys kwa pub where lichoti went. He is told huyo ametoka mbio aka reverse gari mbio mbio akaenda. He asks, naskia he had an accomplice. All fingers point at @Duke of Busia…Ndio huyo hapo. Mzee Omusula summons wazee wa hapo …ati kuna kesi hapa. Rafiki wa hii kijana amelala na my under age daughter…please amueni hii kesi.

Wazee sit down and there final verdict is that D.O.B should pay a fine for Lichoti. Fine according to the luhya council of elders at the busaa den ni mbuzi moja ya white, gorogoro mbili ya busaa na 2000/- in cash. Na hio fine ilipwe on the spot. @Duke of Busia says ana tuu mia mbili kwa mfuko. Luhya council of elders say that now its left to Mzee Omusula to decide his fate. Omusula with tears on his eyes (obvious tears of joy) tells D.O.B to go to the back room as he wants to talk to the luhya council of elders in private to discuss his next action.

D.O.B has no choice bt to obey the order ama angekula vita from Omusula’s jeshi. Amekaa hivi kwa room alafu he hears a soft knock on the door. It’s Omusula’s wife (Mama pima). She has come with food. The remaining kuku and ugali ya brown. Tells D.O.B ati hii imetoka kwa mzee Omusula…amesema ukule ati u will need it.

FFWD: Omusula walks into the room. Sema kijana yangu? ugali ushakula? D.O.B says ndio na ilikuwa tamu saaaana. Hio ni mzuri kijana wangu. Nime amulia niku forgive. U don’t have to pay the fine juu naona wewe nikama my son. He then wraps his hand around D.O.Bs shoulder and says lakini nyinyi vijana wa siku hizi hamna heshima…huyo rafiki yako alinikosea heshima sana.

D.O.B tells Omusula…pole boss. nitajaribu kumuongelesha nikipatana na yeye. Mzee si uwache niende sasa. Omusula looks at D.O.B once more and says kijana kabla uende please toa viatu na uruke juu ya hio kitanda…lazima itaeleweka. Nataka ufikishe hii habari kwa friend wako.

Omusula gets up and goes to lock the door. Raundi hii hakuna escaping. A struggle ensures. Since D.O.B is a weak nigga like he is akapigwa ngeta and forced to lie on the bed with his stomach. Ngeta bado iko on…Omusula on top. He removed D.O,B’s trao and starts banging a mluhya like blooody fuckeeeen.

He chunishas sukuma for like 2hrs then releases the boy. Wazee wa kijiji are still enjoying their busaa when they see Omuula and D.O.B walk out of the room. Omusula escorts D.O.B to the exit door and says sasa unaeza enda before giving him a kiss on his cheeks. Then shouts at mama pima…Mama Nelima, huyu kijana akija hapa tena please kuwanga unampatia busaa for free,nimtamu sana nilimpenda sana…

okay

Panyaste nadai Mercedes Benz CLA250 2019 model naweza pata na mangapi hapo Frankfurt

https://www.youtube.com/watch?v=T1Xr-2OnQR8

Kama hio hapo

What the m[COLOR=rgb(209, 72, 65)]Eff [COLOR=rgb(0, 0, 0)]Is this!

nko Berlin… naishi karibu na BMW HQs ya Berlin…ukitaka holla

ulichunishwa sukuma na mzee Omusula…pole buddy, i know it hurts but that is life

do you make these things up or are they from experience

These are true stories courtesy of j&J inc investigation unit

:Dyaani wewe hufikiria kuchunishana skuma 24/7

Naskia Date of Birth ikitajwa.

I thought it was dirty old bastard

So apart from kuchunishwa sukuma what other life do you have?

Epi-Sonde ii, Hii story ni ya shonde?

Gay fantasies day in day out, come out of the closet already

Na wewe @Mzee Omusulaste hizi story za kuchunishana skuma unapenda sana. Ulichange profession from washosho tu akina Waweru?

@Panyaste hebu inbox kias.

Haiya! Ndo hio kabat inaenda kubomolewa inbox

ghassia