Bundles Mwitu

Hi guys.
Am seeing people selling Airtel bundles mwitu at heavily discounted prices. What’s the catch? I don’t want to spend money and lose it, I hear some lines get suspended and the bundles cancelled. Who uses mwitu bundles? Kindly advise. Asanteni sana.

Kama unataka kulia kwa choo buy hizo bundles

Why? They are fake? Ni ma conmen hao ama?

Tuma pesa lkn usikuje kulia serkal saidia…A fool and his money are soon parted

T

Those are conmen. Bundle mwitu died in 2016. It basically involved imei changing then redeeming bundles kwa safcom/airtel pages. Kina safcom na airtel waligundua

Text me at +254774970377