Boy child mass failure

Hakuna deki ingedickmatize huyu ako on the right?

[MEDIA=instagram]CIQatVDlUFr[/MEDIA]

Sasa wanaume wakiamua nikukua geh and accronym it to MGTOW,what du yu expecti. We are a dying breed. The females shall inherit the earth

nikiwa president, naambia FAROUK KIBET wangu , alete hio ya right nitombe shot tatu then wa left shot moja then cabinet yangu kila mtu atombe shot mbili. then farouk kibet wangu arudishie hio lesbian mboga yake

Wachana na bhangi tafadhali.

Pathetic waste of good p*ssy

But why?

Wanawake wote ambao huitwa Makena huwa wako na shida fulani. Example ni huyu na yule wa hii kijiji yetu

Such a waste

Imagine.

That’s a postwall 30 something year old with bitter emotions concerning men… very toxic female that one

Man cannot leave on bread alone.

That one on the right with nice hips can’t survive on fingers and lips alone, lazima akona boy somewhere, fixing things.

Madame Les are excellent company, plus you get a constant supply of friends to screw!! Na pia if you are lucky, utamscrew saa zile amerudi default settings!! But that photo hurts

Right ni upande gani?

A dildo affair

To some extent women are naturally bisexual

Usijali akitaka kupata ball atakukujia.:D:D:D

Wasee wanasema hapa ati ni waste na wana post hapa Komodo dragons 24/7 !!

Awuoro.

This is becoming too much! These women need to be raped!!

Dude wtf

I condemn your sentiment in the strongest terms possible and I’d hope the rest of this village does too.