Bouncing on my Kunguru

Watu wanaweza choma fuel kweli…

haha eti …

Mmenipa idea asanteni.
Nataka kupigisha ndugu beshte through pass kisha nipate reason ya kuachana naye

Nunulia yeye sumu ingine afadhali

Hao ndio wana ikuus tamu saidiiii. U should try hutatoka.

i also have a kapotential psycho on speed dial though i have never partaken of her services. psycho’s scare me. i want a quiet drama free life until death.

Pambana tu, since these are things you should have thought of before you let your small head think on behalf of your actual head.
If you survive to see another day please come tell us how the drama ended.

Kama amefanya hivyo basi huo ni mwiba wa kujidunga na hafai kuambiwa pole.

Majamaa wengine will never learn!

Sukuma no yake inbox na majina nikusaidie.

Haha…mimi sijawaishikwa na hii ugonjwa.the only thing she knows about me ni im working.That’s it.

tell her you are broke, fired from job.

I tried this but she still stuck.

Us ,we are not after her mental health but rather below the cog