Bingwa, come kiasi

@Bingwa Scrotum just stumbled on this.

[ATTACH=full]159862[/ATTACH]

Walaaniwe hio ni hasara kubwa kwa mafisi fraternity.

Sad

:(:(:(:(:(:frowning:

My condolences boss, for the first time you have no words. Pole sana.

All the men in me are dead. Completely

What’s wrong with humanity?..this here.

Wah.

Pole Bingwa

Who was she to you before I send my condolences?

but hao wakora pia hawafanyi poa wanaitisha 1 million dollars aje na si mtoi wa Chris Kirubi ama Dangote ?

Who was she? Kwani Mu7 ameanza mambo ya megafool?

RIP most likely she knew the kidnappers