Billionaire Times

Rich folks are morning people, they are up and piling up dollars while the peasants are busy snoring or having breakfast sex and making more babies with their ugly women.

Really?

1 Like

maybe your riches are yet to free your mind of hate…let the poor enjoy their sex and women, it may be all they have and we surely shouldn’t begrudge them the little sunshine in their lives…

15 Likes

The bed is the poor man’s opera…

3 Likes

I just stated a fact, I have nothings against the poor souls…

@Richy$ - rich is relative. No?

2 Likes

I wish you could see this ktalk billionaires. Utashangaa ni ma hustler mbaya. Kama hii nyangau Niko sure imeamka kabla fare hazijapanda kilipe mbao na kinaringa

21 Likes

Now you want to project your poverty ridden life to everyone!? Work hard to earn your position in the table of men instead of whining like a pussy.

As they say, huwezi nishinda kwa kutafuta pesa kisha udhani hata kwa kitanda utanishinda!

8 Likes

:D:D:D:D

Nimeona gari yako ikitoka, sasa ni mimi na bibi yako mpaka saa tano. Btw sausages na del monte zimeisha kwa fridge kam na zingine

15 Likes

:D:D:D:D…jinga sana!!!

4 Likes

Sasa unaamka mapema utoke kwa nyumba uende eti kutafuta pesa. Unarudi usiku late eti kutafuta pesa. Unaacha bibi nyumbani anatombwa na akina watchman, plumber, groundsmen etc wanaume hata hawako calibre yako juu unampa pesa thinking its happiness. Result ni broken home which money can’t buy. Unaingilia mtu ameamka kupatia bibi Morning glory with niceness and sweetness. After hiyo bibi anamtengenezea breakfast poa with all her heart hata kama ni turungi na mkate tu wewe ulienda java breakfast. Unajua vile chakula bibi amepika na roho yake yote huwa tamu? Jamaa Unaingilia jioni atarudi mapema to help his kids with school work Wewe bado utabaki eti kutafuta pesa ya kuwa Billionaire. He will be there for his kids and witness their development. Wewe you will miss all the beautiful things that happen in your kids lives and they will hate you for that na pia ukitombewa bibi. Results ni kuwaste 30k a shot kwa wanafunzi wa campo.
Wacha nidrop watoto shule nitarudi kucomment.

21 Likes

Sijasoma comment yote, lakini nimelike tu

1 Like

:D:D:D

1 Like

Huyu NV apewe kiti aache kusumbua mbirioneyas wakimeditate

6 Likes

This is pure wisdom.

2 Likes

Stupid nigga thinks money is everything, man shall not live on bread alone

Nitaamka saa nne na niko na prado , kompressor na x6 kwa parking.

2 Likes

2014 models .