Bila Lube

[ATTACH=full]277219[/ATTACH]
[ATTACH=full]277220[/ATTACH]

Russia was to build a free hospital, a technical college, help building a radio station, two canning factories, and a textile mill.

Shafting started way back i see,hii ni session ya morning glory tuko sasa:D:D:D

Oe tunasherehekea hatuna time na kuwikawika na ii upusi. Tuiletee januari tukiwa tumesota. Saii zii

Thank God we didnt go that route. We would have been like Cuba. Fucked up to the core.

The hospital in Kisumu was Russian built…

The locals call it Russia hospital.

Unfortunately hii ni kama vile msee huunderperform usiku unasema wewe asubuhi lazma utanijua.