BIG Shock on My First Day at the Luthuli Brothels!

…Alright, folks, let me tell you a story about my first day in a brothel in Luthuli. I was young, dumb, and broke back in 2005. I had just landed in Kanairo and since my cousin had shown me where this lanye panga themselves kwa stairs hizo side za Luthuli nikajua hio siku i am not strangling my monkey. I had with me 900bob nilikua nimeuza mahindi home before nikuje Kanairo and i decide it was the day of chewing a fat wet crack.
So, nikajijaza took a mat hadi tao then mpaka kwa hio building around 8pm. There I was, nervous as hell, standing outside the brothel, not knowing what to expect. I took a deep breath and walked in, trying my best to look confident like Chebukati but as soon as I saw all those lanyes lined up on the stairs, I lost it and started shaking…sahio nimevaa kofia ya hoodie.
One of the skinny lanye, a sweet lady I must say , took pity on me and asked me what was wrong. I told her I had never been to a brothel before and he smiled and said, "Don’t worry, honey, I’ll show you where to start. Akaniambia changua ile kitu unataka kukula leo. Since i was a lion on a mission i choose this fat lady who was on phone i think bargaining.
Sema shock when she was called ati leo ameangukia mti mbichi…when our eyes met, i almost fainted.
It was my Auntie. Real Auntie. They all noticed something was wrong and asked kwani mnajuana.? My Auntie quickly said he looks familiar, which I was but FAMILY.
Akanivuta mkono tukapanda 2nd floor kwa room number 9. Akaniambia hapa hatujuani ako kazi na mimi ni customer. Since i had always eyed her during family gatherings mimi ni nani. Akaniuliza ama I am comfortable chewing her…and I said yes. Nilikula Auntie mpaka aka moan kama teenager.
Aunties are damn sweet niggas!
The sad part after we were done chewing each other she collected 500bob from me.

Malaya ni Malaya tu…:(:mad:

What’s your first experience?

@Wait one minute you had sex with your aunt oh my @gosh

…YES! and she charged me 500bob:mad::mad:

That’s sickening but funny:D:D:D

Fake!

:D:D:D:D:D:D eti sad part she collected 500/= from you , ulifikiria mko family banquet? Shenzi

Shienzi sana. Kuma haina change

Shenzi sana. Ulitomba Dada ya mama yako? Niko sure hiyo nuksi itakufuata hadi kaburini

Alikua wa mama yako mkundu chafu wewe.

Like your Auntie’s labia…

I thought I am chewing for free:p

I thought it was a family reunion…ha ha ha!

Hekaya za jaba

Go back where you came from imbecile.

Next time try harder to lie to elders.

Hii ni ile tunaita half truths and whole lies

:D:D:D sijai Cheka hii design.

.

Heri hio kuliko kupost picha za internet wee baruya mujinga driver ya g4s mtombaji ya maraya nono za salgaa zinanuka makojoo

story za twitter usilete hapa kwa elders!

Shove your middle Finger in your ass and smell it. Elder my foot.

Maliza hio msenge , also nimalizie shoga ingine inashidiaga kutuambia sisi nvchieths tuheshimu elders , ghaseeer @Sambamba huwa na degree fakenya River road. @Sambamba ni mzee mkongwe na Hana hata bob . Keep the fire burning