Bibi ya mtu sumu

Bibi ya mtu mimi nimekataa. Huyu wa jamaa wa Qatar nimempea 14 days notice. Sitaki nifanywe hivi

Mbona upige jamaa wife akicheat?

Oneitis ni mbaya sana.

I wisdom sijui wanaume wataelewa waki korogewa na uji wakunyishwe

Sa jamaa atembee kwa streets na linga inanuka kuma ya khupipi?
Io machungu ni mingi bwana acha agawiwe kidogo.

I keep saying here …

Bibi Za Watu should be STRICTLY an activity for Seasoned Certified Elders Only.

When Juveniles try to participate , the outcomes are often dire …:D:D

Inaitwa mate-guarding. Some men have never evolved fully. Bado kuna Zinjanthropus among us.

They ignore the fact that khupipi ndiye alichagua huyo ndume and the whole affair was voluntary. A rational man would direct his anger to the wife for wasting his time and resources, not necessarily for choosing another man.

Heri umaskini kuliko ujinga

Ghasia takataka siku yako itafika tu

True that

Alafu after kumpiga una lamba pucci Iko na njoti zake

Ata huyo hapo juu was in your WhatsApp group. Siku yako itafika tu, panga moja smart kwa rasa and you will never be able to pump

Ata mimi hii kitu ya kupiga jamaa naona ni ujinga, Bibi kama anakubali kutombwa nje, Bibi ndiye Malaya.

tutawatombea na hakuna kitu mtafanya

That is the fate of clueless Juveniles in here …
Elders understand the importance of Strategy , Good Planning and Execution …

It is a blessed CSR service that we offer these suffering Wives … :D:D

We continue with our sacred Duty …:D:D

Hehe wacha nisiongee

Mali Safi Sana … :D:D:D

20230414175410_2.jpg

By the way I have a thesis based on my own personal experience,observation and research.Mwanaume ukitombewa makosa ni yako.If she cheats it’s all your fault coz either .1.You made a poor choice 2.You are a simp who commands no respect from her 3.You are obese alcoholic who can fuck her good etc

So …
Make sure you DNA test all your children…
Some of them my not be Yours … :D:D

You got most of the reasons there …:D:D