Betty Kyalo

And just like that Nick Ndeda has overtaken our Somali brother Alinur, seems our guy’s game is below par

NV ii ni udaku ya peni ngapi unawekelea hapa.
nick ndede alikutomba mkia shoti ngapi?
umbwa ii

Admean… How is this mofo a SV?

Ua hiyo kombamwiko alafu unipitishie niitupe ndani ya jiko

Her kid will one confused person. It has seen a steady stream of dudes coming in and out-of their home. I believe this ka woman has some serious self esteem issues. She should know that no amount of dicks can resolve her issues.

Mbeti Chaloo anabadilisha bale kila miezi tatu…

Ghaseer meffi

Sokwe mtu tokomea shetani wewe

ha ha this lady tries so much to prove that she is happy, all this is directed at Denis Okari who does not seem to care.

Okari moved on with a more supple thing. hakuna kufuatana na postwall malaya

Betty Kyalo ni kama anapenda huyu jamaa kuliko venye anampenda.

:D:D

A quote from Gordon Opiyo on FB

Mkamba hawezi kaa bila kut*mbwa