Betty Kyalo

Copied from MKZ pale kwa Cyprian Nyakundi

Betty Kyalo Sues Dennis Okari For Child Support
High voltage information reaching Cyprian Nyakundi’s (President of the Boy-Child and defender of the helpless), indicates that Betty Kyalo has filed a case at the Milimani Court, seeking an order compelling Dennis Okari to pay for child-support.
And in his replying affidavit, Dennis Okari says that the child in question is not his as he has come to discover…

[MEDIA=facebook]1555370554550871[/MEDIA]

waiwaiwaiwai these women are heartless yaani aliwacha boy wetu for 2022 president elect Joho na tu top it up akazaa mtoto si wake . mimi kama ni Okari ningenyonga hii saitan . ama kweli wahenga walisema dem mkamba hafugiki . umbwa mkamba @kingolonde

This mbitch will really regret being divorced by Okari years from now when her vagina becomes very dry and dusty.

Upussy

OK on a serious note if Okari is able to prove that the child is not his and succeed, he is able to counter Sue for emotional damage which is more costly than that child support.

sitamcheka okari.

pukusu jinga

Dem mkamba hatosheki…hata ogonge hio kitu mpaka kwa uterus! Kuma ya mkamba ni kama kalahari desert.inatakaa tu maji…from experience!

Mwalimu @gashwin hii ni usungu kweli? High voltage information
reaching… Nacheka peke yangu

vitu ingine tunawacha ipite…:slight_smile:

Mkisii wetu alichezwa na mkambodia

Muache pang’ang’a, betty left Denis because his family didnt want her and he never stood up for her, and after she did, he never tried to see the kid, and do you think betty would file for child support knowing fully well the baby is not okari’s?

Saraap…mkambodia alikua ana tombwa na 001 ndio Mkisii wetu aka hepa

yes , hata wewe hizo umbwa umezaa si za huyo jamaa uko na yeye

naomba kuma siste…kichwa tu

Betty was/could never get satisfied by Okari’s 4th letter!
You’ve omitted Hoho’s in your post.

Cheza down baba :D:D:D:D:D

my sister in greek we say homes are smoke and others said it is only the owners who know where and when the bedbugs bite…

Cheza chini.

Kumbe masponsors wako kiza na mimi hapa tao ni baridi tu nikingoja kastamas!!! Kiza here I come…