Betamale ujumbe kwenyu

You can’t have your cake and eat it

cc Omollo

Nothing new here .

Nugu

@poyoloko you are being summoned

Nani alimtusi “post wall chieth”

She’s bitter!

…she has come to the great realization that Men are buyers and she is the seller and she can do nothing about it…after waiting for LOVE…hehe men are wired to buy women…

Hii ni malaya ya wapi?

Kunguru accepts to have multiple guys " kama kawaida, hapo kwa a dude who cooks for her…

She had me at expensive milkshake. :D:D

Lakini hii tamaa ya wasichana itafanya waendelee kukufa usiku na mchana.hiyo mchezo hutachezea zaidi ya watu wa tatu hii kenya.kama hutaki mtu, kataa pia pesa, chakula, vinywaji na zawadi zake

This was done to drive traffic to her tic tok… ain’t nobody got time for that.

Poyoloko is a pathetic bottom gày

mi nikipigia kunguru simu ili tupatane,my aim sikuenda kuulizana maswali za long time no see.So yeah,that was sieks meet up

Problem with Dem akikatiwa na niggas wengi, huwa anajisahau suddenly anajiona sukari sana.
She seem not to think that the same guy Anam chase is definitely chasing other females kwa inbox yake

:D:D:D:D:D… Kunguru , greatly over values her value in the dating game ,most men will fuck anything that is alive,not because it is good looking , great fuck or of any value but just to relieve themselves of sexual thirst and avoid blue balls.

sikujua wamama wa kufua huitiwa uber