Beta male Samidog

Amenunulia kunguru simu ya 172000 bob to silence her after the brutal assault but the kunguru is hearing none of this. She vows that the case must end up in court.
[ATTACH=full]379660[/ATTACH]

Hii malaya thought that nairobians that are fools will vote her gavana. Aliona moshi we saw her kunguruness from afar.

Huyu mama hata ajaiva, she looks average at best. Mbona ako na kiherehere mingi ivo?

All post wall kungurus huwa na kiherehere

[ATTACH=full]379664[/ATTACH]na mkitoka hapo muende [ATTACH=full]379665[/ATTACH]

This will not end in court If plays his cards right.

She should have gotteh him arrrested for assault ASAP. The delay means some negotiation is ongoing.

Ukiishi maisha yako katika mitandao, hii ndio hali. Huyu ndiye alimuinua samidoh mitandaoni sana na kila mtu anafuata huu uhondo na umbea.
Ni kazi kwao na wanavuna sana tukiwazungumzia.

Lies…samido was already a household name before this lady gatecrashed in his life

he means hii ujinga story makes samido trend right now

Alimuinua…
Anamuinua…
Atamuinua…
Very clear tenses in kiswahili but point taken

At least alikula DFBLBHNKN

LAKINI KENYA HATA UPIGE MWANAMKE KIBARE HAKUNA UZITO SAAANA. HUYU BETA ANGEKUA MAJUU SAA HII ANGEKUA BIBI YA MWANAUME MAHALI KWA PRISON PLUS HIS LIFE WOULD HAVE BEEN FUCKED UP JUST LIKE THAT THEN AFTER PRISON TIME ATOKE AKUTE CHILD SUPPORT + ALIMONY ARREARS WAITING FOR HIM. HE SHOULD COUNT HIMSELF LUCKY AFRICA FEMINISM HAIJAKALIA WANAUME.

Imagine the types of politicians we elect.

Red flags were there everywhere.

https://www.youtube.com/watch?v=edTWIM3go1w

Exactly like this one

umafwi thread