Basmati Babes - How To Spot Pishori Gang

Following the expose by DCI, I have noticed one thing about pishori gang. It’s like they all look the same with the following characteristics:

  1. Most of them wear cheap weaves and weird eyebrows that scream nimetoka “ushago”. Kwanza zile weaves za color mingi nazichukia sana.

  2. Most of them are Kikuyus. But not all of them.

  3. Most of them have a shrubbing accent. Ile unaskia huyu ametoka ushago.

  4. Most of them are ugly wamamas. But NOT all of them.

  5. Most of them have bleached.

  6. They like to frequent joints along Kiambu road, Thika road and Eastlands where the management is complacent. Avoid clubs that allow old shoshos or hoodrats to enter.

It’s better to frequent uptown clubs with 90 percent of young beautiful women below 25 years.

  1. Most of them wanakaa mashida shida. In other words, they’re hoodrats of the lowest level.

  2. Most of them give you direct eye-contact when you’re enjoying your drink. And they keep smiling at you from a distance.

Angalia kama hawa. What drives men to chipo women who look like this surely.

[MEDIA=twitter]1527619750087606273[/MEDIA]

Kwa hao wote hii ndio naeza angalia mara mbili, though I’m sure ni roto tank so appetite itaisha nikiona the entire body.
[ATTACH=full]439914[/ATTACH]

Most men have very low standards, ata ukiangalia zile takataka hu-postiwa kwa wangapi threads. Ukiongeza fobe unakuwa mushienzi ya mwisho.

With alcoho involved these women can take out half of Nairobi.

Nairobi has a lot of fools wandering with their monies,wacha wafagiliwe wapungue.

green emojis

uliwachiliwa saa ngapi?
ama umeingia na simu kwa cell?

:D:D:D…utalijua jiji kwa saa hii kumbusha wife akuweke kwa budget ya pampers usinukishe nyumba meffi juu ya kuchunishwa sukuma.

:D:D:Di story yote ni pombe ndio bottom line…lakini tuka kuwa sober SI wote economy ya Kenya kwisha:cool:

Huyo wa right sio kabaya sana, KOT wanaeza elewa ukidungwa long grain nako

:D:D:eek:

:D:D:D kuna ingine hapa inasemekananga ni legend kitu inakaa rhino

Hao hawakai group me hupenda. Under 24yra

Usiogope kusema @rexxsimba

MIMI WENYE WALINIPIGANGA WALIKUWA MBOGA AGED 19-23

Hii ni ujinga ya mabibi kunyima wazee mataskos. Kila siku ngware kama nyundo imesimama inafaa kugongeshwa mahali pake.