Baridi ya Nairobi - 16°

Summit lager na vienna ice hazinanga hangover

@mukuna alioga jana. Thats this month’s self cleaning routine done.

I talk too much ata utapotea.

Hehehe gosh that’s the worst description ever! What’s your poison? We should link up one of this fine days. :slight_smile:

I think you should not be the judge of that… And I said walking. Not talking.

Sigwes ends pub na hii baridi. Unless ni eldoret,they used to have jikos in the pub…I don’t know if they still do that.

When you do…halla at me :wink:

Madam,unajua pombe sio bia tu…

[ATTACH=full]115365[/ATTACH]Hii baridi ya kitale apana

At this rate, hata kuogesha miguu, will be a pipe dream.

Its not funny, Im just enjoying the amazing innovative ideas of the events that may occur on a night like this with a beautiful momo on my side :smiley:

@mukuna, wewe kwisha by 03:00hrs, utakua unatafuta tulaga urudi pwani:D:D:D

[ATTACH=full]115367[/ATTACH]

Eh no…maybe I walk like Millie adhiambo kama nimebeba kiatu kwa mkono.

Hehehe…okay.

kuna jamaa hapa imeanza kupasuka ngozi juu ya baridi

hehehe tabs ni threads za Kenyatalk.

Mwambie hao momo Wako hawawezi kutoshea kwa tab moja :D:D:D

kwanza wewe ni momo ama mfupa?

[ATTACH=full]115380[/ATTACH]
[ATTACH=full]115384[/ATTACH]

mbona huyo Dame ametoa nguo Na venye kuna baridi?