Baha Mtoto wa Mama

Lakini if this is truly Baha’s home. Ile yule mama anapenda kuimbi na kusifu huishi. This guy is an embarassment to himself. Personally, I can waste time marrying unless am sure my parents can face retirement with happy smiles all day everyday.

([SIZE=1]Kama ushaona, face the back wall and fire up the bajaaj as the rest of the class learns)[/SIZE][ATTACH=full]203985[/ATTACH]

Naonanga kama haka kamsee hutakiwa advantage na hiyo kunguru mzee. My two satoshis

If you were a sniper, you would have hit right on target

These gospel musicians preach water and drink sewage. Hypocrites kabisa

Maybe the kunguru’s home not Baha’s.
From the little I know about them Baha was born and brought up in Eastlando.
Kweli si kweli?

Fanya google reverse image …kabla upanue mkundu hapa…
Slay queen grandpas home…
Umbea ndio umejaza kwa kichwa…umbwa msenge malaya

FISKED

haya was thinking baha wa machachari –

I thought he grew up in a children’s home. Ama ni sob story to earn our sympathy.

Kuna watu hutoka mbaki sana sioni issues hapa. Lakini kuna kitu sielewi na hiyo picha. Nyumba yenyewe ukiiangalia paa lake (perspective) vile linaendana halafu utadhania kuona ukuta wake kulia ukiendana sambamba na paa…ukuta wake kwa picha upande wa kulia ni kama umetolewa.

worrathis

Hapa ni Mbooni, a small village called Winzeni.

Bahati kuwa mpole bana.