Baba is seriously networking in the mountains

Mimi nilikuwa na support Uhuru na Mimi ni pure blood

Tell them Mzae. Tell zem.

Chukua hii mali chifu
[ATTACH=full]390286[/ATTACH]

Sawa Big Fire

Peleka hukooo

huyo Pauline Njoroge vile hupenda kutusi wajakaa keyhiii. ningetaka KEYPIII @Agwambo ampate mahali amtombe na fujo ararue hio kuma yake with his uncut LWAMBO .

Na hiyo tumbo yake above pubic area, you can see her trying to hide it in that highly photoshoped photo

deep state have learnt the mistakes then. They let all the opposition unite as one … Right now nigga … right now … it wont happen . Mudavadi will run, kivutha will run and the rest … then baba atapenya mwaaaa

Is it on sale?

Wacha anukishe kitunguu

Ghaseer.

Who the fuck is Pauline Njoroge?

Huyo single mother post wall chieth kunguru ni registered voter polling station gani Kenya hii?

Yes chifu

I can see Dr.Gikonyo’s dcik kama imejichora kwa hiyo nguo yake ya job.He must have a huuuge one.
Halafu kwani huyo Pauline amekuwa nani for RAO to visit her?

Chief Kieleweke blogger

Her grip is still tight and I can testify

MGTOW=FREEDOM… Fellow mbillionaire ,Wacha kukula road kill ,post wall chieth kunguru single mother,pitia hapo laikipia university and choose fresh and soft meat hapo Wacha mambo ya kuchokora mapipa ,hii mzoga wachia beta males akina juu lianii wafanye scavenging.

I will surely pitia through Laikipia university main campus today

He did not lose. they made him candidate so that he could become president 10 years later.