Aye...@nefertities, b4 I get banned

Wanted u to know that in my eyes u are the most buriful thing hapa kwa mjaka. FAQ it hata since Klist…penda ww sana. That number nlikupea baby …call it…or flash it.

Love u bay.

Jigranny niaye?

Wamanyondo ni ndume, utakamuliwo mukia

Umbwa.

Ghasia takataka…u are the among of mungiz who always snitch on me
.apana tambua takataka

@Jirani umbwaaaa rudi huko wa shida

midget nilijua kile huwa mnaulizana na huyu mungich,ni mtiaji

At this point i dont need to snitch on you…admin already knows you are a certified butt hole who should not be allowe on this forum to spread tribal hatred. Bure kabisa!!

Awuoh!

Awoh