Another reason to avoid single mothers

As you can see, criminals transmit their genes. The dad could have been a criminal and you will end up taking care of a criminal. Choke!!
[ATTACH=full]371447[/ATTACH]

Okuyu genes are pre-loaded 90% that they will be involved in the underworld. White old geezers looking for love have even been alerted about the kukuyu, lest you end up in spetic tank or chew kilos of steel wire.

Your hatred for the Agikuyu is beyond manageable levels. The blessed people of Mwenenyaga will continue flourishing despite your hatred for them.

Wangare Njoroge anakaa moja wa zile lanye zakuekea watu mchele vinywaji.

Being a criminal is always preloaded in Kikuyus’ DNA. It takes discipline for them to suppress those natural instincts.

:D:D:D

It is innate in us greeks.
It is said “Thia ndithiragwo ni munithi.”

What he says is the truth not hatred

hio chikuyu swesmind kuitarua nikiipata kericho gesti:D:D

Umeambiwa ukatoe babako longie umdinye …wacha kujifanya hujaona …kafanye hivyo na ulete ebrufication ya mdick yako kama iko green in color

I thought it’s ‘Kwoya Kwoya is my policy’ Mkuu…

…I can never work with a kikuyu. …hizo ghaseer ni wezi. Nasemanga anything that muhindi anakataa as a businessman pia wewe just avoid…

Hii yako ni machungu sio tribal

Sinanga machungu na watu wa sendro ni tabia zao hazifurahishi…looking at it from an employer point of view. Hata my bros from Lake side ni zi. I prefer kambas and luhya…wakale kiasi.

True. Siku zangu za employment watu wenye walikua wananipa ma thru pass za employment opposhunities za multinationals ni Wasap. Mjaka ukimcall anakusho ‘am actually on leave right now, do you mind calling me when am back to work?’ ama anakushow ‘Can you call me when it’s not working hours? I receive so many calls during working hours that I am not able to focus’. Msap atakusho ‘Niaje Enigma, tuma CV ntakushow venye kutaenda’ na ukituma ku naenda, bora ujue kupelekwa na rieng.

We are also employers. So what is this “tabia” you are referring to?

Wizi na uongo nyingi…?

Kila mtu ni mwizi the only thing that lack is opportunity. Uongo ni across.

He deserved it… ata maybe hiyo subaru aliibia mtu…

Mimi ni msapere and I have never stolen from my boss. Kuna siku nikiwa form 2 nimejichocha juu nimemea ndevu. Nikaenda kuiba Kwa orodha flani. Nilipewa hot slap kadhaa. Akili yangu ikakuwa installed na software ya antitheft. :D:D:D:D. Kuanzia hio siku nilijua wizi ni mbaya.