Another fag group of handles....

Imechapwa mistari, and another one coming soon. Saitan never gives up…
[ATTACH=full]72041[/ATTACH]

5 Likes

Haiya! Kwani jamaa alimuomba @ModwaMafeelings kunyi?

10 Likes

He he

Lol…

:D:D:D:D:D:D:D:D:D SWADAKTA .

MOD OF THE YEAR @Deorro HUYU NATTYCHIETH AMEANZA KUKUZOEA PIGA YEYE MSITARI

He will shed his skin like a snake and come back with a new handle.

http://gifrific.com/wp-content/uploads/2012/12/Stephen-Colbert-Breaking-Character-and-Laughing.gif

6 Likes

WA ban ip address yake vile @old monk aliban yangu

2 Likes

@123tokambio xaxa are you avoiding me :slight_smile:

@Horus = binjwascrotum = makekenyaarainbownation

:eek::eek::eek:
Mistari mara io hio!!!

:eek::eek::eek:

Titles zingine mi sizielewi. By the way, how do you sponsor this village?

2 Likes

Lakini sjaielewa venye waliban mama saitan for life just because of insulting a mod. Si bingwa handle yake iko active yet he grossly trolls and annoys the whole village, worse than mama saitan? Ata hii nyang’au itarudi tu yet mama saitan alirudi tena akachapwa kifyeki akatulia.

3 Likes

si ufuate huyo mama mujinga

i sponsor shemales

1 Like

Kunywa njemson yako fake porepore uache kutusumbua. Si pia wewe na shemeji wako mlirudi after kutusumbua huku?

1 Like

wallahi sponsor uko na ujinga…I asked “how” not “who”

2 Likes

is there any strategy he can use completely prevent you from even signing up with a different email? Mrs. Mureithi alikuwaga na feeling mob, ni kama alifungua kijiji yake

1 Like

Yes, they will ban your IP address and so your device can’t sign up. Alikuwa sumbua but pia hakuwa amefika kiwango cha bingwa

1 Like