Angry horny villagers

The village is very angry. Is it coz of the cut to the sex supply chain. :smiley:

Some of us have husbands you know.

husband aje na wewe ni beberu.
why are you gay?

This is a time for families to know each other fully. Coz you are in each others’ face 24/7. Watoto wajue Dad, na Dad ajue his role…siyo saa yote kukimbia to the pub. Only prob is the kids want to spent time with dad as they think it is a weekend whilst he is meant to be putting in the hard work from home and skyping into meetings.

How couples are behaving under quarantine

Watoto wengi Kenya hawajui mababa zao juu hao mababa huingia Kwa nyumba SAA tano ya usiku na kutoka 5am alfajiri. Nasikia SAA hii wengi wanauliza mama zao, “Mami kwani uncle amekuja kuishi na sisi kabisa?”. That’s when referring to the father

Haha…lazima tujuane sasa. Do you know I am hearing horrendous stories from my friends who accepted mpango wa kando? dad is invisible kwao hoping a lockdown will happen akiwa kwa mpango…weeee these are the times, no jokes.

Niliona kwa ile kijiji ingine uko na umama saidi.Wee ndio unakaa kuwa affected na dryspell

Ni kunoma kuruka!

This Soo true for many couples

Can I send my kids to your house please, I’m on the verge of going postal in my pigsty. I’ve literally dented my “kiti ya dad” coz ya kukalia the whole day movie bingeing, tois are basically at each other’s throats even the house cat vacated coz it too couldn’t stand the ruckus ,four days now that freeloader’s AWOLed me,:D:D:D:D

Wah mimi nikanyamaziwa hivyo sijui naeza fanya nini. Na vile umeandika insha mzima ya ujinga. :D:D

Not even a single like to console your feelings…

Pole kababa.