Andu a Kabete

[ATTACH=full]93478[/ATTACH] [ATTACH=full]93479[/ATTACH]

1 Like

Hio ndio navy blue dadako amevaa? [ATTACH=full]93496[/ATTACH]

1 Like

[SIZE=5]Milk and Chocolate[/SIZE]

[ATTACH=full]93497[/ATTACH]

Wewe Cain!!!watu walikukataa kwa hii kijiji.

Haicwo ukome ngui ino

Ngui niwe na Nyukwa!

1 Like

Ona thoguo waku nu ngui ya mundu

At least we can see what you went through as you grew up. Keep 'em coming brare fuda

Peleka ujinga kwenyu

We gathia mundu uhakuritwe…kai utari tombo?ukarua tukene…kiigo giki.

We waruire ta funda na mukaguo ndahunaga ona wa muthica atia

Ndugioke nguthice uhorere…Mucunu uyu.

1 Like

Nikii waitina nduthie ucarie maraya ucune macoko ma andurume aria mamothicete uhorere

Nie haishaga ihii njaganu tawe…oka naihenya muno nguambure itina.

[ATTACH=full]93500[/ATTACH]

1 Like

Ugwo waigwa Cain!

shait! elianto conglomerate

1 Like

Wewe ni mtu wa mkia? Meffi wewe

:eek::eek::eek:

RUMANAI FIO TUTI TUUTU