Ama niingie planteshen

Nilikua nimeswear sitawai ingia planteshen but the way things are going, kuna mwanamke hapa anataka kunichanganya kidogo. Her heart is very clean, she is very beautiful, very feminine na ni kama nimeanza kumpenda. We usually hang out every week, drink then ananipatia slices. Huwa analete test kits almost every time before nitwange stuff, something I really like.

I have known the chiq from 2012 when we were in high school then tulikua pamoja the same campus. During our time in campus 1st year nilikua napiga yeye mamunju but I never smashed her. 2nd year nikapata dem na yeye akapata chali bana and during that time, she never allowed me to touch her ata kidogo. Walibreak up after 4th year campus after she found out the dude cheated. I also broke up with my ex a year later and you can guess penye nilienda faster faster kupewa slices kureduce effect ya breakup which hit me like a tonne of bricks.

I have recently had a career shift kidogo tukameet hapo tao, asubuhi nikapata dem amenishikia saa na a few jeans na kuongezea ki love note hapo. Felt very nice maze.

The next morning akiwa amekwamilia mkono yangu tukitembea tukienda kutafuta ice cream, I got an epiphany and was like,“This might be it.” So elders, hivi ndio nyinyi hujipata kwa planteshen ama?

9 Likes

Alehadro, umepiga magoti na maua 1000 :rose: mfunge pingu za Maisha?

25 Likes

Buda, if you are clear that’s what you want, funga hizo pingu faster

9 Likes

Buda… Unajua hizi kits hudetect virus after 3 months… Avoid raw sex…Alafu post her photos, huenda umesalimiana na wanakijiji hapa…

25 Likes

Ask yourself why she is bringing HIV testing kit. It is bait to show you she has less mileage and to conceal her kunguruness. Chunga usijipate pabaya.

22 Likes

Kuna test haiko hapo na ni muhimu sana. Ya pregnancy. Mbona dame ajilete after you tried earlier akakulenga?? Fikiria mbali sana gathee. Na after pregnancy test ulizia kama ameficha stock huko ocha. The last thing you want ni kuwekelewa mimba ama kupata gaidi iko na stock ocha.

I wouldn’t trust a female alinilenga kitambo halafu arudi kujipendekeza. These hoes are professional schemers. Lastly, and most likely, maybe uko na tupesa kidogo which means her intentions aren’t genuine. Unaigizwa box na gift ya 5k for a long con worth millions.

Anyway, maisha ni yako gathee. Proceed with caution.

30 Likes

You are being fattened for slaughter. I see mimba in ur future. I say this to say fuga yeye…don’t buy into the mgtow wankers nonsense.

15 Likes

Alehadro, sahani na vikombe za ndoa are on me. Unafuga pigu lini nitumane?

9 Likes

Never marry a woman who drink alcohol. Mtombe Na ukiridhika mwache streets ulikompata. Majuto Ni mjukuu wa kwehu. Huyu amezoea Kesha vilabuni in the company of " gangs of males". 20 years @ campus + 11 years = 31 years( desperado manenos).

12 Likes

What I’ve understood from his thread is that alimlenga when she was in a relationship (hata @Benn_Dover was in another one hiyo time).

But when they both broke up with their partners, wakarudiana

1 Like

If a woman is sexually attracted to you atakupea hata akiwa kwa relationship. Take that to the bank.

That is a lame excuse. It just means he wasn’t attractive enough to risk cheating with him.

Relationships are social constructs, just like marriages. Wanapeana wakiwa wameolewa relationship itazuia nini?

6 Likes

Ama the lady is the type that doesn’t cheat once in a relationship

3 Likes

Yeah. She was always into me and I used to finger her a lot. Hiyo time sikuanga na haraka sana na sex juu ya upuzi flani ntalete hekaya siku moja nikiwa mlevi. :joy: She was extremely loyal to her campus bf na pia nilikua nimepata dem msupuu sana so sikua na haraka. Nimempima pregnancy many times hadi tumekua complacent kiasi tukaacha but kila time anameza p2 nafeel guilty kidogo ni kama namwaste juu anahead to her late 20s (kugonga ukuta by KTALK standards). She is childless.

3 Likes

Plantation manenos cant relate buana.

Zee bro. Alikua ananipenda zaidi. Infact one time she blew me after watu wamelala kwa house party, karibu 8 of us kwa bedsitter but hiyo ni hekaya ingine on its own and thousands of HJs but her loyalty to her ex was second to none ata walikua wanacohabit maze and they were inseparable. Btw kuna madem when they are dating hawawezi cheat ata siku moja ata kama unashinda Ronaldo kwa looks including my exes except one who is still a kunguru to this day, married and still sending me usolicited nudes kunisuprise. :joy:. So hapo @Gaines your theory is offside kidogo. Kuna madem loyal sana. Maybe nikupee links ya warembo wakalee kidogo juu wewe umedeal tu na wakikuyu wa nairobi. Huwa anaadmit alikua anampenda but she moved on. Ningedate yeye lakini sikuwai propose because I was chasing new freshers wenye hatujatoana high school.

4 Likes

Hapo ndio mi huona glaring red flag. Anapenda pombe sana. She is actually the person who introduced me to it. One time nilimsho hypothetically nikikuoa kuna vitu itabidi umerekebisha, mwenyewe akauliza kama ni kuwacha pombe.

3 Likes

Red flags everywhere
“She’s beautiful”
“Her heart is very clean”,
" ni kama nimeanza kumpenda"

Alikuwa na Chali, she never allowed you to touch her…

Test kits. C’mon.

My verdict: avoid her.

Reason. Huyo ni malaya anatafuta nest.

Na Sasa nitapiga watu mangumi. If she’s past 21 do not marry her.

15 Likes

Ile kuokotwa utaokotwa…fungua macho kijana

3 Likes

They always learn after the fact, not before. So saa hii mnapigia mbuzi guitar hapa.

Akiokotwa ndivyo atarudi hapa na sob stories na hekaya.

8 Likes

18-20 watakuachia dry fry. Am living in a different world.

1 Like