Am new

My elder brother has told me about this website. He said that dad is here and I should join. Is is a good website for born again ladies like me?

Troll haven, k-talk has become; and funny that kuna watu wako hapa tu kumeza hook, line and sinker.

@Iceberg unasumbua

na utuwekee Picha ya cloaca

Ama hii ni shemale engine tumepata hapa

NV ghasia hii

Clare banaa weka mbicha ya thighs before tuingie kanisani , padre @Liberty leta bible utuombeee

Jitambulishe na a passport size photo

Niaje @Mbuthia89

niaje @Mbuthia89

This not MBUTHEEER…Ni iceberg

Ptooooh

Get an original trolling line meffi. Wait do I have a cult following now?

Gassier si ukojoe ulale, umeshinda apa ukinyamba nyamba humbwer mpaka sasa imekuwa monologue brare fwakin noogle

Icecube vile umeambiwa na @Nyamgondho ni ukweli the joke about Introvert being your dad has become stale tafuta kitu ingine ya kufanya

clare bingwa

Thanks guys for the warm welcome. But some people are rude here. Please be good to others. have a blessed weekend