Alot wiser

I am a year older
Wiser and alittle smarter.
My previous birthday nilikuwa a wayward Bachelor.
Sahii iko mama kwangu, a little nigglet too.
More bills and premiums to pay…
Mehn…growing older isaa raw deal

Nimemalisia chupa just to mourn 27yr and celebrate the 28th…
[ATTACH=full]206485[/ATTACH]

But it’s fun too

Happy birthday boss.

May you live long enough to see your niglets niglets and more!

After 27th birthday uliamua ufikishe threshold?Happy birthday boss, don’t count the years, count the blesssings.

Happy birthday

Zeeka pekee yako bila kusumbua kijiji.

Mimi si mzee tumbaff…

Hiyo shiet ndio uliona ucelebrate b’day nayo? Anyway happy birthday mzee.

Who the fuck gets married at 27? Sijui 28…kwani majamaa hamjipendi ama nini? Boys, What the ferk is seriously wrong with your heads? Unaishi kwa apartment ingine hapo shitty na ushaanza kukimbiza makende at 27…SMH

Besides having a super clattered living room …yet a mama is around …getting married at 27 is the worst decision you made in your life

Tuko 40+ bila tashwish na mistake ya kuoa

Nigga is going to become pusy whipped very soon. Atakuja kulia hapa kama mbuzi

I see where @Matako ya Punda came from with such questions

happy birthday ninja.and congratulations too.wachana na majudge wa kuamua optimal age ya kuoa waendelee kuyapyap

Happy birthday RV.
Wachana na haters. Congratulations on being a man who can take care of his business and family at your age.

Unakunywa Fombe na munyonyi? Looks like you are getting wiser and younger at the same time :smiley:

,Congrats boss…you are on very right track…having a happy family is the greatest blessing. Kwanza hiyo munyonyi inamake the house very complete…hata sio big screen.

why should any reasonably resourceful nigga ‘settle down’ with one fat wife for the rest of his life who is hellbent in making his existence a frustrating living hell? Why? Give me just one - not two - sensible reasons!

We kwanza anza kuishi peke yako ndio uite kwa watu shitty!!! This small boys that co-pay rent na maboy wenzao hukua mafala sana… mnashikana wasee wanne mnachukua 3 bedroom TRM halafu unajiona uko na rights za kuita kwa mtu shitty!!! CHIETH!!!

humbwer wewe mi naishi gated community peke yangu. Doggy wewe, ayam a senior bachelor and that’s why i always have a huge stack of cash to spare

Hama kutoka kwa mamako kwanza… Isee niko na more experience and nimeachieve (materially, spiritually and emotionally) more than ur entire generation from ancestors combined! wewe unaongea mafwi na unalishwa na kuvishwa na msaada…kumbafff…:smiley: u should bow down whenever u see me around this village

arab scrotums…niaje small dick fuck…cluttered my ass…living room ni big enough for my fam… if the nigglet has space to roam around freely I am in the top tier… other pressures are reserved for when I hit 32… I married early coz I dont want imbeciles for kids…you know the mistakes you and @Matako ya Punda 's parents made…and you too have made…