Advice needed: Nmekula Bibi ya Boss and now she is blackmailing me

I have joined this site today juu nmeambiwa kuna watu wako na hekima hapa…help me guys with advice

I work with a certain financial institution; inashughulika na take-overs na kununua companies then restructuring them na kuuza.

So around Mid-December; my boss ni Mzungu decided to go to the USA to the head office. He asked me to take his wife-she is 24 years Canadian American to Carnivore and also make sure she goes to Mombasa ama Maasai Mara-wherever his wife ataamua. Nipange her travels, as I am the Head of Programs.

Vile nmepeleke hii mzungu carnivore akasema ameboeka, and so I took her to some other high-end club. Kitu 11 pm, I asked her if I can drop her at her house- they live in Kitusuru. But kwa barabara the lady said she wants to come and stay at my place as she is tipsy na hakuna servants. Nkakataa but she insisted mpaka nkaona no otherwise. Nakaa 3 bedroom hizi pande za Kiambu Road.

Kufika home, I prepared her room. But she came to my room and mimi nakaona wacha nioje huyu mzungu wa 24…juu amejileta. I banged her that day and the next days for 3 days. And she said that bwanake hamshibishi. Boss ambaye ni mbwanake alirudi Kenya on 21st December.

Sai huyu bibi ya wenyewe anadai ati if we dont continue meeting; she will tell the boss about us and mzee anampenda sana. I dont want to continue juu mzee anashuku sana and the guy is the best boss.

Another thing, I am paid well above average around 483k per month. Nkipoteza hii job, sijui ntapata wapi ingine kaa hii. Help me guys…

You: I want to hit that mzungus mpango and he’s about to go abroad to service his actual wife… So you are seeking advice on ktalk ?

Me: chapa alafu ulete hekaya

Wake up from your fwaking dream ukojoe

Welcome to this anonymous forum.Note;
Kila mtu ni Billionare hapa
You Represented the MGTOW Brigade well .
The only thing needed is you safisha us mecho kwanza,it will be useful to kina @Mnyonga MONKEY ,My advice is Continue meeting her iko nini , Infact yiu should record incase she plans something sinister you have the REcords you can use it against her.

Ati uliambiwa kuna watu wa hekima hapa? Ulidanganywa

kampuni za wazungu ni strange sana.

yaaani driver/wochman anaitwa director of programs?

Pigia fisi ingine through pass maybe she will let you go

1 Like

So she is willing to risk her marriage to a CEO and the comfort it brings so that she can blackmail you, her husband’s employee to keep sleeping with her? It doesn’t add up. I call bullshit on your story pal.

@Lenoir = @new handle

THREAD CLOSED

umedanganywa

Hii ni ile nugu inaitwa @Brikicho Bantureh kila siku kusumbua kijiji.

NVchieth!

Funda

Karibu sana NV…wewe ndio inafaa ukue na evidence against her and not the other way round

[ATTACH=full]287921[/ATTACH]

483K na hujawahi kula mzungu.Rudisha matako yako pale umetoka.

Put the ball in her court…

If she wants to continue fucking, tell her to suggest a discrete location that the husband doesn’t know…

Women hate responsibilities, she’ll think twice then aache hii upuzi.

Wewe matako hii ata usiongee maneno ya kusumbua kijiji na vile unatujazia clickbait titles huku. Mbwa koko tak tak ya manispaa.

What are some of the companies you’ve bought, restructured and solid ?

Collect evidence against her. Win-win. You both have something to lose. Saa hii she can accuse you of hitting on her ufutwe. Itabidi pia wewe utafute evidence.

The bullshit in this thread is too damn high…:smiley: