admin mtiaji

i just realized there’s a whole hidden section in this group only VIP can access. hiii ni upuzi
l
lhttps://www.kenyatalk.com/index.php?forums/vip/

:smiley: apparently, but why do you want to be let in? Ukipata ni ya wale wanaume mabinti itakuaje!

:D:D:D:D:D:D:Dplebs

manze mbona atuna access nasisi niwachangiaji wa mijadala micymas

Hujumaaaa…

Hatutaki click bait na mashoga huku VIP.

If you were early enough, you’d have seen the porn ilikuwa huo mtaa. Deorro has several posts. It’s intention was to attract wankers which it did.

It’s been there for very long but it’s inactive for now and no one got access to it

Apa tumechezwa…

Make that matharo guy admin

Acha za ovyo admin… and that’s how the site goes to the dogs.

kila society lazima ikuwe na illuminati banae :smiley:

Ma big wig kama sisi tuko ndani. Eating life with a BIG SPOON

it’s a GWAEs/MGTOWs’ section

Hii ni section ya kuuza na kununua mkundu.

Willing sellers only.