Admin kuja hapa

Guys when registering for ktalk niliweka random username knowing ntabadilisha later
Now I can’t change what’s this bulshit… Admin organise your house ama tuhame in mass

wewe hama na handle zako acha kutupigia kelele

Mhame na nani? All the 333 of you?

In KTalk the @admin doesn’t care whether you got a shitty handle or not.

Stay here long enough and you will like the randomness of your handle, with the CSI and all. If not hama na hizo kunguni 333 zimekufuata.

@admin weka email hapa needs to chat

Unaongelesha ukuta nanii.

nimetuma dms …soon atareply

Ukihama ‘in mass’ sasa Father @Liberty atahubiria nani mass ya next week?

I think only Mathaais has ever managed to pull that fete. Don’t know how he bribed the powers that be

But sisi bado tunajua yeye ni Mathayo mpenda thighs.

Lost nilibadilisha kutoka sina tabu to sina problem hadi pamba

Administation ya hii kijiji ni shit…Ukisema kitu you get banned

have you ever been banned?

Many my accounts have been

are you Makena? habari za watoto Georgina

I am a Tree holder who looks better then many bitter pink handles hapa

Brown skin @M2Random

Kuna mwingine alijoin na pink handle after men started soliciting he came out loudly to demand sex change from pink to blue sijui Kama alifaulu but admins hapa wako na kiburi ingine !!!

Given him hundred suggestions and look at this reply[ATTACH=full]203620[/ATTACH]

[ATTACH=full]203621[/ATTACH]