Admin; hii ni nini?

Every time I open my Opera Mini and try to refresh the site for new muchene, this damn adverts pop up.

Note: It only happens on K-Talk tab.

[ATTACH=full]201400[/ATTACH]

[ATTACH=full]201401[/ATTACH]

…na usijaribu kunifoward kwa @Purple because I sported her somewhere not giving a damn about this site.

Here she is:
[ATTACH=full]201402[/ATTACH]

Ni mgani? Makulakula or short skimpy gown? Coz wote wako tops

naomba nikunyonye @cloaca

pitia reception kwanza hapo kwa @Purple

Kitungulu lasima inukiswe.

site lazima ilipiwe hosting na kitunguu inukishwe aiseh.

There are two types of girls. Makulakula definitely.

inahappen ata kwa site zingine,nimetry kublock ads but haisikii,nikama imetumwa kutumaliza.

:D:D:D:D:D:D

Get yourself UC Browser

Opera mini wamekuwa na hiyo ushenzi sana. They have more adverts than Shitizen TV.

the one in yellow is you?

Hehe mtu aweke ile picha ya mbuzi na guitar.
Kitunguu is a must. :stuck_out_tongue:

Mimi imenisumbua sana hadi nikaanza kutumia chrome na venye nachukia chrome

hiyo ni advert ya opera mini, hata mimi nilihama when they strted that nonsense with their latest update

Using Samsung Internet. Best browser ever. No ad or pop up inaweza pita through. Plus the dark mode is just awesome. Has also some very useful extensions too adblock plus for Samsung Internet. [ATTACH=full]201478[/ATTACH]

'because I sported her ’ hii ni mnyama gani?

Also have the same problem and its very annoying especially when you open multiple tabs. alafu advert inakuja inablock reply button so you have to press it back and forth ndio upost kitu, which translates to admin getting reach like jojo makesh.

UMEFFI of the highest order.

looks like ni opera mini happens to me on different sites