@admin Give Me A Holiday Gift.

Bwana @admin if you could STOP notifying me every time Dick,Tom,Adhis,Mwanahawa et al posts half truths and whole lies,I would,truthfully consider that the perfect end of year holiday gift.

PS: Ile ngombe museemujinga ya Kiminini @uwesmake iambiwe iko kwa bulls eye yangu this week before mwaka iishe.

:D:D:D:D
[ATTACH=full]277006[/ATTACH]

Wewe na @Bingwa Scrotum hamna tofauti, nyote ni makende.:D:D

#ChukuaHioXmasGift

Wacha nikusaidie Kama NV. Just click that button hautapata notification
. [ATTACH=full]277008[/ATTACH]

Chief scum niaje

Mi Niko poa. Majani chai imeisha kwa store?

Njemson tu hapa kimilili na your niece

It was not a mistake of ommision…I didn’t become a sponsor by behaving like a NV…

Mostly likely sis-in-law… Kama semeji nasema chesa visuri