ADIBLICHA INSTAGRAM WHORE

Manze 50k for pudesh[ATTACH=full]332862[/ATTACH]

Akufukuzaye… tafuta joint ulipe 150 kama wenzako

Overnight hiyo haifai kupita 5k

Walalo kama bei imekushinda tafuta mayengs wa Eastlands. 2 guaranas and a packet of chips later chuma inalala ndani.

Mwmabie that’s per fortnight, with food and everything provided. Of course ataboeka within four days umpee 8k max mwachane

Hehe. Jareeeeer, ya 150 na 50k ni same kuma.

The K is Constant never worthy that … flee from PNC

Ile PNC itakugonga after kulipa hiyo 50k itafanya ujinyonge. Hiyo ni pesa unaweza pimp gari yako mpaka watu wafikirie umenunua ingine mpya. Ama uwekee mtoto kwa account take imlipie fees ya term mbili

It takes a different kind of beta male to pay 50k for some vagina.
Kuna some very attractive women nilicheki posted up along River Road last weekend, if you want to fvck that bad.

50k ni pesa tunakunywa in an hour

50k 0r £500 can get you quality nyau in Europe. Why do Kenyan bitches overrate themselves Soo much? But I know there are betas like @MikeOck who waste millions and millions of Kenyan shillings on these type of hoes

with 5k i got a quality one in Addis during my layover

Msomali inakaa you trawl and crawl these social media sites looking for nywele ngumu pussy but ni kama they are out of reach of your peasant Hawiye ass.

Hehe, I see them live and try them
Cmon
I EAT SUB SAHARAN ASS TOO, BUT CANT PAY MORE THAN 200

Bingwa sema tu unapenda sub Saharan pussy

Ww ni kiongozi ukiingia sj nitumie paybill, hw we asking for pussy in 2020

Eish boss kwani unakunywa nini? Kumbe sisi watu wa beer tuko tu sawa.

I bet you for foreigners its higher.