50 dopers returned

We said Uhuru’s Northland’s invasion was stage managed for sympathy… Now it’s emerging that after Raila declared to return maandamano, Uhuru’s sheep are being returned to Northland’s.
There is nothing like silently returning of stolen sheep. Staged managed manenos bore no fruit and Kenyattas have asked Raila to bring back their sheep coz the movie out there never attracted any spectator. Watu Sio wajinga buana

You lie. Raila supporters are the hungriest. They can’t stay that long with the sheep without eating them.

Fagget Mijinga kïpiiiiii mumama zaidiiiii umekaaa hivi fuaaaaaa ukihara ukinyamba ukidunga ukinusa uvundo ukakuambia wewe na muhahe yooooooooote ya watu wenyu wewe ndiwe wa kwanza na hii stale news? Brare taktaka ghaseer imbilisi nyeusi cunt

Ghaseer enda uoshe vyombo

@LeVoyeur @PHARMACY

imbilisi nyeusi

Jagathi amerudisha mbuzi aliiba kwa boma ya 90yr old widow. The bible says that those who persecute and steal from widows and the fatherless will be dealt with accordingly.

[SIZE=6]Exodus 22:22-27 [/SIZE]
“You shall not afflict any widow or fatherless child. If you afflict them in any way, and they cry at all to Me, I will surely hear their cry; and My wrath will become hot, and I will kill you with the sword; your wives shall be widows, and your children fatherless.

Ghassia enda badilisha pampers

Hii ni hekaya

This is spin and hogwash and you know it. So pia ile miti ilikatwa itarudishwa na ipandwe tena? The damaged fence etc?

Stupidity, drivel of the highest level. Take a break!

Inawezekana wewe ni among kondoo ziliibwa

Wewe ni kondoo zaidi ya hizo zinarudishwa.
There is no way Riggy G will absolve himself from that invasion

Maliseni riggy gieth sympathizer

@Circledot nipee mkia nikucleanse hizo kondoo uliiba.

He’s being used by nduriris to finish his own people like he has been used for ages. Judas the Iscariot.

https://miro.medium.com/v2/resize:fit:1162/0*P3zvJOXbbYyXxeFA

Degree muhimu

I bet wewe bado ni ile kamati munaamini ruto na uhuru walishikana kucheza baba ndio ruto ashinde uchaguzi. make it make sense. banah!
Propaganda isikufanye ukose kuona what is clear for your eyes to see.

@Jimit = @MajorProphet = @Demakuvu

una akili timamu wewe shosh?