40 days za hawa zilifika

Kiambu town[ATTACH=full]49584[/ATTACH]

he he…hawa walifunguliwa rapid fire ama? or they were brought together for efficient collection?

rapid fire ni gani hio

kisungu ni ngumu hivo?

V.E saidia S.V bana kabla @introvert Akuje na Lorry ya Osungu.dll

Hio makasi ya green wah sare

Na double m siku izi anakunywa faxe sana hana manews

bolt cutters…

Inakatanga chuma kama plastic

Daamn!

pole kwa bibi na watoto wao

na kwa mama zao who are now struggling to convince pastors wa church zao to preside over their burials

Ama umweleze kwa kiswahili ni 'Rashasha".

bunfuki ya rasharasha

Imerekebishwa.

maajabu

Nilipeana link ya telegram watu wapate breaking news huko juu siko hapa saa zote. …
Kenya traffic and security alerts Channel
Link to invite : https://telegram.me/joinchat/AAwfJDwHsx9tMOC9E7Z2ng

Contact admin via @tycoonews

iyo tool kubwa hapo nayo ni convinient sana ukikata nayo metalware , i guess inaitwa marimba

Fare thy well low heads…you can hi the devil when you arrive in hell.
You can’t just harvest when you don’t plant…fucking dimwits

I wish I could get all the youth of Kenya in one place and try to reason with them. Quite simply, robbery in Kenya is like playing Russian Roulette, with just one chamber empty. Chances of dying within two years - from police bullets or lynching - are like 90 per cent. Why waste yourself like that? Mama alikulea na shida hivo just for you to be shot on the street like a dog?

PS: Kura zetu zimepotea lakini isoorait, isokei.