13 die in fuel tanker crash and siphoning incident

The lesson of Sachangwan fire tragedy that claimed over 140 souls in 2009 is now a distant memory…

https://www.youtube.com/watch?v=ZjiuBvGilcg

These idiots will never learn…

It’s stupidity
It’s greed
It’s theft
It’s being myopic minded.

RIP to those people

[MEDIA=twitter]1416661443408244736[/MEDIA]

Auch

Ama a bonobo anakuja na sigara hapo. One spark to the ground na watu wanakuwa BBQ

sikia tu audio ya hio video, CLEARLY NI MASHETANI ZINAONGEA MOTO IKIWAKA.

@Purple @TrumanCapote

It’s so beautiful…

Wewe tunajuanga tu ni mchawi. Only a witch can distinguish sauti ya mashetani na ya watu.

Tell @uwesmake to narrate , how in high school, He took a sh!t in a fellow student locker, causing demonic panic to the boy and his family.

:D:D:D

Hio kujichocha ya kuchota gede kwa accident scene nkama ile ya wangapi wamesalimiana

Idiot panya

If you choose not to love your life, Fate obliges by meeting you halfway.

Video is quite old though and shit happened in India

https://www.youtube.com/watch?v=60fbIrk7eLs

I saw this clip amd the first thing i thoughtbof was “why are people this stupid,sigwesss hurumia”.

Mimi ata gari ya masigwa sigwesss pita karibu nayo.